Reset hasła

twenty + one =

Zapraszamy na konkurs w formie gry terenowej poświęcony bł. ks. phm. Stefanowi Wincentemu Frelichowskiemu

Serdecznie zapraszamy na konkurs w formie gry terenowej poświęcony naszemu patronowi bł. ks. phm. Stefanowi Wincentemu Frelichowskiemu

Koszt: 0 zł;

Dla kogo:
– gra terenowa – konkurs wiedzy: uczniowie szkół podstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego (dwie kategorie: klasy I-IV i klasy V-VIII)

Zgłoszenia:
Zgłoszenia na grę terenową: zgłoszenia szkoły/jednostki harcerskiej są przyjmowane do 08.02.2019 r. na e-mail: torun@zhp.pl
– skan zgłoszenia lub bezpośrednio dostarczone do biura komendy
hufca: Plac św. Katarzyny 9, 87-100 Toruń.

Plan konkursu:
16.02.2019 r.:
10:00 – 13:00 – gra terenowa (obszar toruńskiej Starówki);
13:00 – 14:00 – obiad

Zapewniamy:
– pamiątkowy znaczek/button dla uczestników gry terenowej;
– cenne nagrody indywidualne i nagrody dla patrolu za grę terenową (3 nagrody główne i 3 nagrody pocieszenia w każdej kategorii);
– obiad po grze terenowej

REGULAMIN KONKURSU – GRA TERENOWA

1. Gra terenowa dotyczy postaci bł. phm. S.W. Frelichowskiego
2. Na konkurs wiedzy mogą zgłaszać się patrole 5 – 10 osobowe za
pośrednictwem szkoły lub jednostki harcerskiej z województwa
kujawsko-pomorskiego.
3. Gra terenowa podzielona jest na dwie kategorie wiekowe: dla
dzieci w wieku szkoły podstawowej (klasa I-IV) oraz -w wieku szkoły podstawowej (klasa V-VIII)8
4. Każdy uczestnik gry terenowej rozwiąże 15-minutowy test, który będzie sprawdzał wiedzę indywidualną.
5. Szkoła /jednostka harcerska przesyła zgłoszenie na grę terenową do dnia 08.02.2019 r. skanem na e-mail: torun@zhp.pl lub składa osobiście w siedzibie hufca: Hufiec ZHP Toruń, Plac św. Katarzyny 9, 87-100 Toruń.
6. Każdy patrol zgłoszony na grę terenową musi mieć pełnoletniego opiekuna – nauczyciel/ instruktor harcerski/osoba z uprawieniami opiekuna-wychowawcy. W przypadku zgłoszenia więcej niż 1 patrolu z danej szkoły/jednostki harcerskiej dopuszcza się 1 opiekuna na 20 uczestników.
7. Jedna szkoła/jednostka harcerska może zgłosić na konkurs wiedzy maksymalnie 3 patrole.
8. Obowiązuje limit miejsc na grę terenową (15 patroli w zależności od ilości osób w patrolach)
9. Dla laureatów konkursu przewidziane są cenne nagrody (w każdej z kategorii gry terenowej : 3 nagrody główne i 3 nagrody pocieszenia – dla patroli oraz nagrody indywidualne).

Zadanie dofinansowane ze środków Urzędu Miasta Toruń i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na fb, będą tam zamieszczane na bieżąco wszystkie aktualności i informacje.

Informator -> https://torun.zhp.pl/wp-content/uploads/2019/02/Informator-2019.pdf