Reset hasła

fifteen − ten =

Zaloguj sięStrona Hufca ZHP Toruń im. Mikołaja Kopernika - harcerzy z Torunia

Jamboree 2019 w Ameryce Północnej

22 LIPCA - 2 SIERPNIA 2019
UDOSTĘPNIJ
/
664
Jamboree 2019 w Ameryce Północnej

Zgłoś się już dziś i weź udział w 24. Światowym Jamboree Skautowym, które odbędzie się w dniach od 22 lipca do 2 sierpnia 2019 r., na terenie The Summit Bechtel Family National Scout Reserve w Zachodniej Wirginii.

“Unlock a new world” – to hasło będzie nam towarzyszyć przez najbliższe dwa lata w drodze na Jamboree w Ameryce Północnej. Dołącz do Reprezentacji ZHP na Jamboree 2019. Baw się i odkrywaj, zdobywaj nowe umiejętności, poznaj skautów z całego świata- zdobądź wspomnienia na całe życie! Taka szansa trafia się tylko raz! To jest ten moment, już dziś wyrusz z nami w drogę do Ameryki. Polub fanpage i zaproś znajomych, których zabrałbyś na tę przygodę.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie internetowej reprezentacji ZHP na 24. Światowe Jamboree Skautowe.

(informacja ze strony www.zhp.pl)