Reset hasła

twenty − 17 =

Zaloguj sięStrona Hufca ZHP Toruń im. Mikołaja Kopernika - harcerzy z Torunia

Informacja o otrzymanych dotacjach z Urzędu Miasta Torunia

UDOSTĘPNIJ
/
435
Informacja o otrzymanych dotacjach z Urzędu Miasta Torunia

Informujemy, że zadanie pod nazwą „Obozy harcerskie 2018” realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie
25 000,00 zł.

Informujemy, że zadanie pod nazwą „Wigilia dla mieszkańców na Rynku Nowomiejskim” realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie 20 000,00 zł.

Informujemy, że zadanie pod nazwą „XXXV Ogólnopolski Rajd Kopernikański ” realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie 12 000,00 zł.

Informujemy, że zadanie pod nazwą „Zimowisko Hufca ZHP Toruń pn Jestem wolny od uzależnień” realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie 7 000,00 zł.

Informujemy, że zadanie pod nazwą „Nasz wielki bohater-bł. S.W. Frelichowski ” realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie 5 500,00 zł.

Informujemy, że zadanie pod nazwą „Zlot 100-lecia ZHP” realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowanie jest przez Miasto Toruń w kwocie 6 000,00 zł.

Informujemy, że zadanie pod nazwą „III Bieg Harcerski NS” realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie
4 900,00 zł.

Informujemy, że zadanie pod nazwą „Biwak ekologiczny i piknik ekologiczny Hufca ZHP Toruń  ” realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie 3 500,00 zł.

Informujemy, że zadanie pod nazwą „VI Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej ZHP ” realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie 2 500,00 zł.