Reset hasła

nine − one =

Zaloguj sięStrona Hufca ZHP Toruń im. Mikołaja Kopernika - harcerzy z Torunia

Informacja o otrzymanych dotacjach z Urzędu Miasta Torunia oraz Urzędu Marszałkowskiego w 2019 roku

UDOSTĘPNIJ
/
397
Informujemy, że zadanie pod nazwą „Obozy harcerskie 2019” realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie 20 400,00 zł.
Informujemy, że zadanie pod nazwą „Wigilia dla mieszkańców na Rynku Nowomiejskim” realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie 20 000,00 zł.
Informujemy, że zadanie pod nazwą „XXXVI Ogólnopolski Rajd Kopernikański ” realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie 15 000,00 zł.
Informujemy, że zadanie pod nazwą „Zimowisko Hufca ZHP Toruń pn Jestem wolny od uzależnień” realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie 7 000,00 zł.
Informujemy, że zadanie pod nazwą „Nasz wielki bohater-bł. S.W. Frelichowski ” realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie 5 500,00 zł.
Informujemy, że zadanie pod nazwą „Zlot 100-lecia ZHP” realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowanie jest przez Miasto Toruń w kwocie 6 000,00 zł.
Informujemy, że zadanie pod nazwą „IV Bieg Harcerski NS” realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie
4 900,00 zł.
Informujemy, że zadanie pod nazwą „Biwak ekologiczny na Barbarce  ” realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie 5 000,00 zł.
Informujemy, że zadanie pod nazwą „VI Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej ZHP ” realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie 4 000,00 zł.
Informujemy, że zadanie pod nazwą Złaz Hufca ZHP Toruń – 100 lat Niepodległości Polski realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie 7 000,00 zł.
Informujemy, że zadanie pod nazwą Biwak harcerski oraz gra miejska – 100-lecie powrotu Torunia do Wolnej Polski realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie 8 000,00 zł.
Informujemy, że zadanie pod nazwą Promocja Torunia na 24th World Scout Jamboree realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie 5 000,00 zł.
Informujemy, że zadanie pod nazwą Pchli Targ na Rynku Nowomiejskim w Toruniu realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie 12 000,00 zł.
Informujemy, że zadanie pod nazwą Złaz Drużyn Hufca ZHP Toruń realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kwocie 6 000,00 zł.