Reset hasła

eight + thirteen =

Informacja o otrzymanych dotacjach z Urzędu Miasta Torunia na drugie półrocze 2018 roku

Informujemy, że zadanie pod nazwą Złaz Hufca ZHP Toruń – 100 lat Niepodległości Polski realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie 7 050,00 zł.

Informujemy, że zadanie pod nazwą Betlejemskie Światło Pokoju dla Torunia realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie 8 000,00 zł.

Informujemy, że zadanie pod nazwą Biwak harcerski 100 lat Niepoległej oraz gra miejska Radość z Niepoległej realizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP Hufiec Toruń dofinansowane jest przez Miasto Toruń w kwocie 9 500,00 zł.